O NAS

O NAS

 

Właściciel

Witam Państwa, nazywam się Renata Sulęta Jestem doradcą podatkowym (nr wpisu 13165). Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie w branży podatkowej, które zdobyłam pracując w Urzędzie Skarbowym – w kontroli podatkowej oraz jako Naczelnik Urzędu. Wieloletnie doświadczenie w stosowaniu i interpretacji przepisów podatkowych, jak i obowiązkowe bieżące doskonalenie gwarantują Państwu prawidłowe wykonywanie powierzanych usług. Moje umiejętności zarządcze oraz praktyka w kierowaniu organizacją zapewniają sprawne działanie Kancelarii oraz stosowanie wysokich standardów współpracy z Klientem. Jestem zwolenniczką osobistych kontaktów ze zleceniodawcą, pozwalających na przedstawienie wszelkich okoliczności – korzyści i zagrożeń – niezbędnych do podjęcia optymalnej decyzji biznesowej.

 

Kancelaria

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Biuro Rachunkowe Renata Sulęta pomaga w realizacji planów biznesowych, dopasowując swoją ofertę do potrzeb, specyfiki i rozmiaru działalności Klienta.

Specjalizujemy się w branży doradztwa podatkowego i księgowości. Ofertę kierujemy zarówno do podmiotów istniejących już na rynku, jak również do tych, którzy w biznesie stawiają pierwsze kroki. Nasze usługi mają na celu wsparcie Państwa w działaniach biznesowych oraz oszczędność czasu poprzez kompleksową obsługę, z zachowaniem pełnej poufności powierzonych nam informacji. Współpracujemy z radcą prawnym, adwokatem i notariuszem.